Usługi

Masaż Autorski

Masaż Autorski

To jest masaż całego ciała z wykorzystaniem refleksoterapii stóp i elementów terapii punktów spustowych, dla odprężenia ciała i uzyskania wewnętrzneo spokoju.

Masaż "Odpływ"

Masaż "Odpływ"

Głęboko relaksujący masaż z calkowitym odprężeniemcałego całego ciała. Połączenie kojącego dotyku terapeuty z odprężającym działaniem muzyko i aromaterapii

Masaż "Uzdrowienie"

Masaż "Uzdrowienie"

Obniża napięcie mięśniowe, działając tym samym przeciwbólowo i rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni, a także poprawia ich elastyczność. Ma dobroczynny wpływ na układ krążenia, stawy i skórę. Utrzymuje w równowadze układ nerwów.

Trening_personalny

Trening Personalny

Trening Personalny w klubie fitness jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Daje duże możliwości w planowaniu swojego treningu. Różnorodność sprzętu czy wielkość powierzchni daje szerokie pole do działania. Trening z oporem doskonale kształtuję sylwetkę.

IMG_5563

Kinesiotaping

Plastrowanie dynamiczne to metoda terapeutyczna polegająca na oklejaniu fragmentów ciała plastrami o specjalnej strukturze.

Terapia_manualna

Terapia manualna

Osteopatyczne leczenie nie jest bolesne, choć niektóre techniki mogą wywołać pewien dyskomfort. Większość technik są bardzo delikatne. W opracowywaniu planu leczenia bierze się pod uwagę charakter objawów, a także obawy pacjenta.

 Masaż "Ciepło"

 Masaż "Ciepło"

To zmysłowy rytuał dla ciała, duszy i umysłu. Odpręża, przywraca siły i energię. Niweluje stres, przemęczenie, brak chęci do działania. Łączy w sobie dobroczynne działanie termoterapii, akupresury i aromaterapii.

Masaż "Wibracje"

Masaż "Wibracje"

To zabieg  wykonywany za pomocow rąk terapeuty oraz specjalnego urządzenia ktore wywołuje glęboką wibrację. To połączenie kojącego dotyku terapeuty z odprężającym działaniem urządzenia.

 Konsultacja_dietetyczna

Konsultacja dietetyczna

To pojedyncza usługa nie zobowiązująca do podjęcia dłuższej współpracy. Usługa jest coachingiem żywieniowym. Moim zadaniem jest nauczyć Cię prawidłowego odżywiania.