Cennik usług

Masaż Autorski

To jest masaż całego ciała z wykorzystaniem refleksoterapii stóp i elementów terapii punktów spustowych, dla odprężenia ciała i uzyskania wewnętrznego spokoju.

Chiropraktyka

Jak wygląda zabieg? Wykonywane są manipulacji kręgosłupa oraz stawów, praca z układem pokarmowym na płaszczyźnie terapii wisceralnej/trzewnej, podstawy dietoterapii, suplementacji i ziołolecznictwa, terapii stawów skroniowo-żuchwowych (elementów fizjoterapii stomatologicznej), terapii rozluźniania mięśniowo-powięziowego oraz podstaw psychoterapii i pracy na obszarze czaszki.

 

masaz-twarzy-kobido-jak-wykonac-1024x684

Masaż Kobido

Masaż Kobido jest bardzo zaawansowaną formą stymulacji mięśni twarzy. Pełny masaż twarzy, jak również głowy, dekoltu i karku, składa się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga precyzji i wiedzy na temat budowy mięśni oraz powięzi. To głęboka stymulacja tkanek i intensywny drenaż limfatyczny.

Terapia manualna

Osteopatyczne leczenie nie jest bolesne, choć niektóre techniki mogą wywołać pewien dyskomfort. Większość technik są bardzo delikatne. W opracowywaniu planu leczenia bierze się pod uwagę charakter objawów, a także obawy pacjenta.

 Konsultacja_dietetyczna

Konsultacja dietetyczna

To pojedyncza usługa nie zobowiązująca do podjęcia dłuższej współpracy. Usługa jest coachingiem żywieniowym. Moim zadaniem jest nauczyć Cię prawidłowego odżywiania.